4 Temmuz 2011 Pazartesi

veee..

Ve bu aralar..

Küçük Prens' i tekrar okudum, babannemin evinde yerden yüksek oynarken, yok yok bu değil, beş taş oynarken-kendi kendime olan seriler ama- hissettiklerimin aynısını hissettim.Nereden geçti elime yıllar sonra..Turgut' un doğumgünü idi, ne alalım babana oğlum dedim, kitap dedi..Nezih' e girdik ve seçelim hadi dedim, merakla bekledim ne olacağını, ben oyuncaklara bakacağım sen seç dedi, ben de seçmedim, Küçük Prens' i alabilir miyim dedim sadece, bana Küçük Prens'i getiren kız sanki bu masalımsıyı defalarca okumuş gibi baktı yüzüme, hediye paketi mi dedi üstüne, güzel bir andı..Nereden anladın demedim, şaşırmadım, yüzüne bakıp gülümsedim sadece..Ve sonra keşke üniversitede okurken harçlığımı çıkarmak için bir kitapçıda çalışsaydım dedim içimden..

Siz okumadınız mı daha, o zaman tıklayın..

Sonra Rüzgar okula başlayacak yakın zamanda, şaşırdınız mı? Ben şaşırdım..Hem de çok fena..Bilen bilir, gideceği okul sır değil, olmadı da hiç, o da işte bu "tık" ta..

Şimdi okul oryantasyonunun sohbet aşamasındayız ailecek..Okulunun adı ne dediğimde "tüçüt tara balıt" diyor, sonra "yo yo, tara tüçüt balıt" diyor..ve sonra hızlıca soruyor, anneler ve babalar da okula gider mi..

Bir de geçen günlerden birinde, uykuya dalmadan sadece "bir an" önce; büyüdüğünde bir yağmur damlası olmak istediğini açıkladı bana, ve bu da çok güzel bir andı..

E uzun bir sene idi değil mi..Sene derken, benim için sene yıllardır Eylül' de başlar, Temmuz' da biter, Eylül' de bir yılbaşı coşkusu kaplar içimi..Eylül' de doğdum diye belki..Bu sene Temmuz' da bitemedi, başladı belki de..

Benim minik bir ofisim var Suadiye' de, güzel, sıcak ve minik..Çiçeklerini ekmeye başladım bugün..Temelini yıllar önce atmıştım, bir ÖSS sınavı çıkışı..Gelmek isteyeni beklerim, açılış Eylül' de, tatildeyseniz o zaman beklerim..Ve gelenekselleştiği gibi, hemen telefon numarasını veririm, 0 216 410 21 30.

Bir de internet sitem var, güzel arkadaşım Ayça' nın ellerinden..Sağını solunu toplayacağız biraz ama burayı Rüzgar' a bırakıp çekileyim köşeme diyorum yavaş yavaş..Burası yine Rüzgar' ın olsun rahat rahat..Köşem şurası:http://www.iraztoros.com/

Bir de nurtopu gibi kampanyamız var, açılışa özel, hem ofisimin açılışının hem de Unnado' nun Cupo hizmetinin..Ben çok heyecanlıyım bu kampanya için, ve buyrun bir de siz bakın..TIK TIK TIK...6 yorum:

Bahar dedi ki...

Hem ofisin hem de Rüzgar'ın okulu hayırlı olsun Iraz. Siten de çok hoş olmuş. Diğer mail adresimle abone oldum yazılarına. Rüzgar'ın okulu gerçekten çok güzel görünüyor.

Iraz dedi ki...

Teşekkür ederim Bahar, İstanbul' a yolun düşerse beklerim :)
Sevgiler.

Berna dedi ki...

Irazcım tebrik ederim hayatim. Herşey gönlünce olur inşallah hayatım. Rüzgar adına da çok sevindim umarım orda çok mutlu olur :)

Bahar dedi ki...

Herşey kulağa çok hoş geliyor Iraz, hayırlı olsun :)

Sevgiler

Berna dedi ki...

çok sevindim canım!
uğruna çok emek verdiğin hayallerin gerçek olması muhteşem bir şey!
bunu, çok daha büyük basamaklara açılan ilk kapı olarak kabul ediyor ve başarılar diliyorum sana...

rüzgar'ımın okuluna ise diyecek söz yok :))

Iraz dedi ki...

Bahar & Berna!!!

Çok teşekkürler :))